O nas

Przewodnim celem Kancelarii jest analiza potrzeb Klientów biznesowych w celu zapewniania indywidualnie uszytych rozwiązań, które cechuje wysoka jakość oraz bezpieczeństwo. Zaprojektowane przez nas rozwiązania są wizytówką naszych Klientów.

Z przyjemnością możemy stwierdzić, że następstwem przyświecającej nam filozofii pracy jest ciągły wzrost grona naszych stałych Klientów, których wybrani przedstawiciele znajdują się w poniższej zakładce.

adwokat

Bolesław Wójcik

Bolesław Wójcik jest adwokatem wpisanym na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Pozostaje członkiem warszawskiej Palestry od 2012 roku. Specjalizuje się w obsłudze prawnej Klientów biznesowych, sprawnie poruszając się w zakresie prawa cywilnego, handlowego oraz prawa autorskiego. Do jego szczególnych atutów należy umiejętność skutecznego prowadzenia negocjacji umów z bezpośrednim udziałem kontrahentów. Negocjował treść umów reprezentując Klientów w relacjach z takimi podmiotami jak Unilever, Mondelez, GP Batteries oraz z największymi w Polsce centrami handlowymi. 

Adwokat Bolesław Wójcik skutecznie reprezentuje interesy Klientów także przed sądami powszechnymi oraz przed Sądem Najwyższym, w tym m.in. w sprawach związanych z wadami budowlanymi oraz z odpowiedzialnością za nieprawidłowe wykonanie umowy. Bolesław Wójcik obsługuje również Klientów indywidualnych w zakresie tzw. spraw „frankowych”.

adwokat

Tomasz Wójcik

Tomasz Wójcik jest adwokatem. Uzyskał wpis na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie w 1992 roku pod numerem 1600. Od trzydziestu lat nieprzerwanie wykonuje zawód we własnej kancelarii, obsługując szereg podmiotów gospodarczych z polskim i zagranicznym kapitałem.

Adwokat Tomasz Wójcik posiada bogate doświadczenie procesowe reprezentując Klientów przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi. Specjalizuje się w szeroko pojętych sprawach cywilnych dla Klientów biznesowych i indywidualnych, w tym m.in. w sprawach dotyczących nieruchomości oraz odszkodowań. Posiada również duże doświadczenie w dziedzinie prawa administracyjnego oraz w obsłudze jednostek zajmujących się dystrybucją funduszy UE.

adwokat of counsel

Paweł Zaniewski

Wpisany na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Białymstoku. Wspiera Kancelarię w bieżącej działalności znakomicie poruszając się w zagadnieniach prawa kontraktowego.

Nasi klienci