Nasze usługi

Czym się zajmujemy

Niezależnie od wyzwania, dostarczamy najlepsze rozwiązanie.

Nasza Kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego oraz karnego. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, ale posiadamy równie bogate doświadczenie w rozwiązywaniu problemów osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Reprezentujemy klientów przed sądami powszechnymi w całej Polsce.

Dowiedz się więcej

Zakładanie spółek

Pomagamy w zakładaniu spółek i bezpiecznie przeprowadzamy przez proces rejestracji w KRS. Przygotowujemy dla klientów całość dokumentacji niezbędnej do założenia lub modyfikacji spółki.

Negocjowanie i redakcja umów

Tworząc umowy szyjemy na miarę rozwiązania dla naszych klientów. Kompleksowo redagujemy treść umów i wspieramy proces negocjacji biznesowych.

Spory z instytucjami finansowymi

Reprezentujemy klientów w sporach z bankami i innymi instytucjami finansowymi. Pomagamy osobom posiadającym kredyt waloryzowany kursem walut obcych m.in. CHF (tzw. „kredyt frankowy”).

Ochrona dłużników

Skutecznie bronimy klientów przed nienależnymi roszczeniami.

Prowadzenie sporów sądowych

Reprezentujemy klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi.

Postępowanie karne

Posiadamy doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sprawach karnych, w tym sprawach karnych gospodarczych. Naszmi klientami są zarówno oskarżeni jak i pokrzywdzeni.

Windykacja

Zapewniamy klientom korzystne warunki kompleksowej usługi odzyskiwania należności z tytułu zobowiązań umownych, w tym nieuregulowanych faktur.

loading...